Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ZİRAAT BANKASI SAKARYA BÖLGE BAŞKANINDAN ATSO ZİYARETİ

  • 18.10.2018
  • akyazitso

 

ZİRAAT BANKASI SAKARYA BÖLGE BAŞKANINDAN ATSO ZİYARETİ

Ziraat Bankası Sakarya Bölge Başkanı Dr. Hamdullah Yuca, Satış ve Performans Yöneticisi İdris Mısırlıoğlu ve Akyazı Şube Müdürü Muhittin Güler ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar’ı Oda da ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Bayraktar, finans sektörü ve ekonomik dalgalanmalar ve İlçenin ekonomik ve ticari yapısı ile ilgili bilgiler  verdikten sonra,  son zamanlarda ülkemiz ekonomik sıkıntılı günler geçirmekte, içerde ve dışarıda ciddi mücadeleler vermektedir. Bu süreçte finans merkezleri olarak bankalarımıza büyük görevler düşmektedir. Bunlardan biri faiz oranları, diğeri de esnaf sanayici ve tüccarımıza imkanlarının daha rahat şartlarda sunulması ile mümkündür, dedi.

Sakarya Bölge Başkanı Dr. Yuca Ziraat Bankası olarak her zaman esnaf, sanayici ve tüccarımızın yanında yer aldık, almaya da devam ediyoruz. Mevcut faiz oranlarında aşağı yönlü eğim ve kredi satışlarımız ülkemiz ekonomisinin daha güçlü kalabilmesi içidir. dedi

  • ZİRAAT BANKASI SAKARYA BÖLGE BAŞKANINDAN ATSO ZİYARETİ
  • ZİRAAT BANKASI SAKARYA BÖLGE BAŞKANINDAN ATSO ZİYARETİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç