Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

BAYRAKTAR’DAN BAŞHEKİM TEPEÇINAR’A TIP BAYRAMI ZİYARETİ

  • 18.03.2019
  • akyazitso

BAYRAKTAR’DAN BAŞHEKİM TEPEÇINAR’A TIP BAYRAMI ZİYARETİ

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Z. Şinasi Bayraktar Akyazı Devlet Hastanesine giderek Başhekim Dr. Yavuz Tepeçınar’ı nezdinde tüm doktorların ve sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladı.

 

ATSO Başkanı Bayraktar, ziyaret esnasında yaptığı konuşmada sağlık çalışanlarının çok önemli ve hayati önem arz eden görev yaptıklarını söyledi ve çeşitli güçlüklere rağmen görevlerini başarıyla yürütmekte olan sağlık çalışanlarını kutluyor ve nice tıp bayramlarına sağlıklı bir şekilde kavuşmalarını yüce mevlamdan niyaz ediyorum dedi.

Akyazı Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarının başaralı hizmetler verdiklerine de dikkat çeken Bayraktar, tüm doktorlarımızı, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarımızı bu özverili çalışmalarından ötürü kutluyorum dedi.

Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar’da yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve her zaman yanımızda olan ve destekleri ile bizleri mutlu eden ATSO başkanı Sayın  Bayraktar’a teşekkür ediyorum dedi.

Yapılan ziyarette Başhekim yardımcısı Dr. Yavuz Taşkıran, Genel Cerrah Uzm.Dr. Burhan Gencer ve Hastane Müdürü Ayla Soylu hazır bulundu.

 

 

  • BAYRAKTAR’DAN BAŞHEKİM TEPEÇINAR’A TIP BAYRAMI ZİYARETİ
  • BAYRAKTAR’DAN BAŞHEKİM TEPEÇINAR’A TIP BAYRAMI ZİYARETİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç