Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

AKYAZI TSO – TOBB İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI TANITILDI

  • 21.06.2019
  • akyazitso

AKYAZI TSO – TOBB İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI TANITILDI

Akyazı TSO – TOBB İlköğretim Okul inşaatı Başkan Z.Şinasi Bayraktar tarafından Akyazı  Protokolüne tanıtıldı.

Tanıtım Programına, Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, C.Başsavcısı İrfan Gürel,İlçe Emniyet Müdürü İsa Coşar, Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı A.Şener Bayraktar, ATSO Meclis Başkanı Muzaffer Başer, ATB Meclis Başkanı Vedat Böcek, Belediye Başkan Vekili Mehmet Öztürk, Kızılay Derneği Başkanı Mustafa Birinci ve ATSO Meclis Üyeleri Katıldı.

Tanıtım töreninde ATSO Başkanı Bayraktar, TOBB’ne  yapmış olduğumuz girişimlerimiz sonucunda Akyazı’ya bir ilköğretim okulu kazandırmış bulunmaktayız. Okulumuz 18 + 2 derslikli, zemin artı 1 kat, içerisinde asansör, Fen Laboratuarı, Görsel Sanat Atölyesi, Kütüphane, Müzik odası, Beden Eğitimi, çok amaçlı salon , Öğretmenler ve Müdür ve Müdür Yardımcıları odaları bulun kaliteli ve  modern bir yapıya sahip olacak olan okul inşaatı yaklaşık üç ay evvel  başlamıştır. Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında İlçemizin yaşayacağı okul sorunu yapımı başlayan  Akyazı TSO-TOBB ilköğretim okulu  sayesinde  çözüme kavuşacak ve öğrencilerimiz  modern bir okulda eğitim ve öğretim göreceklerdir, dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’da Okulun Akyazı’ya kazandırılmasında emeği geçen Başkan Bayraktar, ATSO Meclis Üyelerine ve herkese çok teşekkür etti.

Belediye Başkanı Soykan’dan sonra; Kaymakam Güney, Okulun Akyazı’nın en büyük ihtiyacını kapatacağını, Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminde eğitime açılacak olan okulun kaliteli eğitim hizmeti  vereceğini, okul ihtiyacını rahatlıkla karşılayacağını, Okulun Akyazı’ya kazandırılmasın da en büyük pay sahibi olan Başkan Bayraktar’ a bu konuda teşekkürlerimizi sunarım. Ayrıca Müteahhit Firmaya da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İhaleyi alan BOR-KA GRANİT MERMER DOĞAL TAŞ MADEN İNŞAAT TAAHHÜT TİC.LTD.ŞTİ. Firma Sahibi ve  İnşaat Mühendisi Bora Çalış, Okul ve İnşaatın nasıl ve hangi şekilde bir çalışma içinde olduğu hakkında bilgiler verdikten sonra Dua edilip iki tane de kurban kesimi yapıldı.

 

  • AKYAZI TSO – TOBB İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI TANITILDI
  • AKYAZI TSO – TOBB İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI TANITILDI
  • AKYAZI TSO – TOBB İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI TANITILDI
  • AKYAZI TSO – TOBB İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI TANITILDI
  • AKYAZI TSO – TOBB İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI TANITILDI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç