Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi BAYRAKTAR 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlangıcı sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

  • 08.09.2021
  • akyazitso

Başkan BAYRAKTAR ; Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanmasında eğitim camiamız en önemli sorumluluğu üstlenmektedir. Ülkemize değer katacak, güçlü kılacak, teknolojiye hakim, eleştirel düşünebilen, kendine güveni yüksek ve yepyeni fikirler üretebilen, vizyonu geniş bireylerden oluşan bir toplum güçlü bir ülke olmanın en önemli bileşenlerinden biridir. Bunun için de sadece öğretmenlerimizin değil eğitim camiamızla birlikte velilerimizin de özverili bir şekilde gayret etmesi gerektiğine inanıyorum.

 

Bizler, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası olarak yıllardır eğitim ve öğretime desteğimizi esirgemeden elimizden gelen teşviği sağlayarak, ilçemizde merkez okullarına ve  köy okullarına kıyafet ve üniforma yardımlarını her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir mutlulukla yapmaya devam edeceğiz.

 

Çünkü öncelikle bizler, çocuklarımızın istediklerinde her şeyi başaracaklarına olan inancımızı onlara hissettirmeli ve başarıya giden yolda onlarla birlikte yürümeliyiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her gün daha da ileriye gitme gayretiyle güçlü ve kalkınmış bir ülke olma yolunda ilerlemeleri için onları doğruya yönlendirmeliyiz.

Başkan Bayraktar velilere ise öğrencilerin kırtasiye malzemeleri ve okul araç gereçlerini  ilçemizde bulunan işletmelerde yapmalarının, hem ilçe ekonomisine hemde   pandemiden dolayı uzun süre sıkıntı yaşayan yerel işletmelere bir nebzede olsun nefes aldıracağını ifade etdi.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle yaşadığımız salgın hastalık süresince uzun süredir ara verilen eğitim öğretim faaliyetlerinin yeniden başlaması vesilesiyle öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve eğitim personelinin büyük emek sarf edecekleri ve fedakarlıklarıyla donatacakları bir eğitim-öğretim yılı olmasını diliyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum dedi.

  • Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi BAYRAKTAR  2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlangıcı sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç