Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

BAŞKAN BAYRAKTAR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  • 08.07.2022
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Z. Şinasi Bayraktar, bayramların manevi duyguları güçlendiren, birlik ve beraberliği pekiştiren özel günler olduğunu belirterek, "Kurban Bayramı'yla oluşan manevi iklimin tüm milletimizi kucaklamasını, kardeşlik ve dayanışma duygularıyla paylaşma kültürümüzü artırmasını diliyorum." dedi.

 

ATSO Başkanı Bayraktar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Pandemi kısıtlamaları nedeniyle geçen yıllarda bayramların mesafeli kutlandığını hatırlatan Bayraktar, bu bayramda da pandeminin yeniden yükselmemesi için kucaklaşmaların gönülle yapılması gerektiğini kaydetti. Dünya'nın bir daha salgınlarla sınanmaması ve yaşanan savaşların son bulması temennisinde bulunan Bayraktar, "Millet olarak bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar birlik ve beraberliğin, aile ve sevgi bağlarının güçlenmesine vesilesidir. İş dünyamız adına birlik ve beraberliğimizin ülkemizin geleceği için yatırım, üretim, ticaret ve ihracata dönüşmesini temenni ediyoruz. Paylaştıkça çoğaldığımız, bereketiyle büyüdüğümüz ülkemizden refah ve huzur hiç eksik olmasın. Milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor, bu özel günlerin tüm insanlığa refah, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum" dedi.

 

  • BAŞKAN BAYRAKTAR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç