Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

BAŞKAN BAYRAKTAR’DAN YENİ YIL MESAJI

  • 30.12.2022
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı; Üzüntüleriyle, acılarıyla ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktıklarını ifade eden Başkan Bayraktar “Öncelikle 2023 yılının ilçemize, ülkemize ve tüm dünya’ya daha fazla sevgi, daha fazla barış ve refah getirmesini temenni ediyorum. 2022 yılı içerisinde üzüntülü günler de yaşadık ama ülke olarak istikrarı, üretim iştahımızı, müreffeh günlere inancımızı hiç kaybetmedik.  2023 yılından beklentimiz, kardeşliğimizi yücelterek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek ülkemizi dünyanın güçlü bir ülkesi haline getirmektir. Gücümüze inanarak, umudumuzu canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan çağdaş dünyayla bütünleşme yolunda emin adımlarla ilerlemek ortak hedefimizdir” dedi.

Başkan Bayraktar; bu duygu ve düşüncelerle, tüm üyelerimizin, camiamızın ve İslam âleminin yeni yılını kutlar, şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya bereketli, sağlıklı ve huzurlu güzel bir yıl geçirmesini temenni ederim dedi.

 

  • BAŞKAN BAYRAKTAR’DAN YENİ YIL MESAJI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç