İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSODAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 15.11.2023
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile İlçemize yeni atanan Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Sayın Yılmaz Demirel’i makamında ziyarette bulundular.

Başkan Bayraktar gerçekleşen ziyarette ATSO çalışmaları, ilçenin sanayisi, ticareti ve ekonomisine ilişkin bilgiler aktardı.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ilçemize yeni atanan Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Bugüne kadar yapmış olduğu özverili çalışmalarını kutladığını ve bundan sonraki çalışmalarında üstün başarılarılar dileyerek, ilçemizin huzur ve güvenliği için her türlü iş birliğine açık olduğunu da belirtti.

Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel’de Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti İfade ederek teşekkür etti.

 

  • ATSODAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç