Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

BÖLGESEL ÖNCELİKLİ YATIRIM KONULARININ TESPİTİ.

  • 21.02.2024
  • akyazitso

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hazırlık çalışmaları yürütülen teşvik sistemi ve destek programları kapsamında, bölgesel ve yerel kalkınma bakımından önem taşıyan yatırım konularını hayata geçirmek isteyen özel sektöre yönelik önemli avantajlar ve destekler sağlanması planlanmaktadır.  Kalkınmada özel sektör yatırımları hayati önemi haiz olup, kamu tarafından özel sektörün bölgelerin potansiyelleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirilmesi büyük değer taşımaktadır.

Bu kapsamda bölgelerin sahip olduğu imkân ve kaynakların değerlendirilmesi suretiyle kalkınma ihtiyaçları bakımından gereksinim duyulan yatırım alanlarının tespitinin yapılması ve böylece özel sektöre yönelik somut yatırım konularının ortaya çıkarılması konusu önem arz etmektedir.

Üyeleriniz/firmalarınız tarafından tespit edilecek yatırım konularının ekte sunulan Excel dosya formatına uygun olarak, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na sunulmak üzere 27.02.2024 tarihine kadar aşağıda verilen iletişim adreslerine bildirilmesi gerekmektedir.     

İletişim: (0262) 332 01 44) (104,147,102)

 Birim : Sakarya Yatırım Destek Ofisi

 E-posta: sakaryaydo@marka.org.tr

  • BÖLGESEL ÖNCELİKLİ YATIRIM KONULARININ TESPİTİ.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç