Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO 10. MESLEK KOMİTESİNDEN(İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK) AYLIK OLAĞAN TOPLANTISINDA ATSO ve AKYAZI BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR.

  • 23.02.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası 10. Meslek Komitesi(İnşaat ve Müteahhitlik) aylık olağan toplantısı Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Harun Bayrak’ın katılımı ile 10.Meslek komite başkanı Muhammet Zahit Atasoy yönetiminde Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Meslek Komite Başkanı Muhammet Zahit Atasoy meslek komiteleriyle yapmış olduğumuz  istişarelerde faaliyet alanlarındaki yaşanan sıkıntıları ortak bir ağızdan geçmiş olduğumuz ayda olağan meslek komitesi toplantısında 7 madde halinde Odamız Meclisine sunmuştuk. Sunmuş olduğumuz sorunların 1 ay gibi kısa bir zamanda çözüme kavuşması meslek komiteleri olarak bizleri fazlası ile memnun etti.

Taleplerimizi ilgili mercilere taşıyarak çözüme kavuşturan ATSO Yönetim Kurulu Başkanımız Z. Şinasi Bayraktar’a, Odamız Genel Sekreteri Harun Bayrak’a ve taleplerimizi çözüme kavuşturan Akyazı Belediyesine, ilgili birimlerine Meslek komitemiz adına teşekkür ederim.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Harun Bayrak Başkan Z.Şinasi Bayraktar ve Oda adına teşekkürü kabul ederek bizlerde Oda alarak Meslek komimizin taleplerine karşılık vererek çözüme kavuşturan Akyazı Belediyesindeki ilgili birimlere teşekkür eder,  10. Meslek Komitesinin çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı tebrik ederim dedi.

 Başkan Bayraktar göndermiş olduğu mesajda İstişareyi çok önemsiyoruz. Komitelerimizin mesleki sorunlara karşı göstereceği duyarlılık bizleri mutlu ediyor. Sorunlarımıza müşterek çözüm üretebilmek için istişare ortamları oluşturmaktayız.. Meslek komitelerimiz çalışmaları bizler için çok önemli ve kıymetli çözüm açısından yol göstericidir. Komitelerde alınan kararlarla hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor ifadelerinde bulundu. ATSO Yönetim Kurulu olarak bu toplantılardan çıkan sonuçların takipçisi olacağız" Şimdiden  Odamıza ve üyelerimize sağlayacakları katkılardan dolayı Yönetim Kurulum adına, Meslek Komitelerimize çok teşekkür ediyorum dedi.

Diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı dilek ve temennilerin ardından son buldu.

  • ATSO 10. MESLEK KOMİTESİNDEN(İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK) AYLIK OLAĞAN TOPLANTISINDA ATSO ve AKYAZI BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç