Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

BAŞKAN BAYRAKTAR’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

  • 24.02.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar;Berat Kandili mesajında Şâban ayının on beşinci gecesinde Müslümanların Allah’ın affı ve bağışlaması ile günah yükünden kurtulacağı umularak bu geceye Berat gecesi denildiğini ifade ederek,af ve rahmet kapısının açık olacağı bu müstesna gecenin ibadet, tövbe ve dua ile geçirilmesi gerektiğini bildiren Başkan Bayraktar, Berat Kandili dolayısıyla, İslam âleminin sıkıntılarından arınması ve zulüm gören coğrafyalardaki Müslümanların huzura kavuşmasını temenni ettiklerini ifade etti..

Bayraktar, “Bu mübarek günde zulüm gören ülkelerdeki Müslüman kardeşlerimiz ve tüm masumların huzur bularak zulümden kurtulmalarını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederken, ülkemizin de çok daha güzel günlere ulaşmasını gönülden istiyorum” dedi

Mesajında, birlik, beraberlik ve dayanışmaya da vurgu yapan Başkan Bayraktar “Ellerin boş çevrilmeyeceği böylesine kıymetli mübarek bir gecede, dünyada barış, vatanımızda birlik, beraberlik, hoşgörü ve dayanışma hâkim olsun. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerinde bulunarak “Milletimizin ve tüm İslam âleminin, Ramazan-ı Şerif'in müjdecisi  Berat Kandili mübarek olsun” dedi.

  • BAŞKAN BAYRAKTAR’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç