Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO’dan Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Aşık’a Hayırlı Olsun Ziyareti

  • 28.02.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer, Yönetim Kurulu Başkan V. Sadi Ömercikoğlu, Yönetim Kurulu Başkan V. Mehmet Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gezer, Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Sert ve Genel Sekreter Harun Bayrak ile birlikte HSK güz kararnamesi sonucu Konya Cumhuriyet Savcısı iken İlçemize Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Hüseyin Aşık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar İlçemize yeni atanan Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Aşık’a yeni görev yerinin hayırlı olması dileklerinin ardından Akyazı Ticaret ve Sanayi Odasının uyguladığı projeler, devam eden projeler ve İlçemiz hakkında bilgiler verip karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Bayraktar; Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası olarak birliktelik içinde hareket eden  Meclisimiz ile Odamız, bölgemizde hizmet veren bütün Sivil Toplum kuruluşları, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile her zaman, Akyazı’nın menfaatine yönelik yapılan her türlü projeyi desteklemektedir ve desteklemeye devam edecektir dedi.

 

Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Aşık; Akyazı'da göreve başladığı günden bu yana, İlçeyi tanıma imkanı bulduğunu ifade ederek, "Akyazı'da görev yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyduğunu , Akyazı’nın gelişime açık ve pek çok alanda potansiyeli barındırdığını ifade ederek bu potansiyelin harekete geçirilmesiyle büyük gelişmelerin sağlanacağı inanıyorum"dedi.

Aşık; Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Başkan Bayraktar; Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Hüseyin Aşık’a nezaketinden ve misafirperverliğinden dolayı Yönetim ve Meclis adına çok teşekkür ettiğini ifade etti.

 

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç