Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

BAŞKAN BAYRAKTAR’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

  • 08.03.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Bayraktar; Sevginin, şefkatin, fedakârlık ve sabrın simgesi olan kadınlarımız en değerli, en yüce varlıklarımızdır. Hepimizin üzerinde bir kadın emeği vardır. Hepimizin ilk öğretmeni kadınlarımızdır, annelerimizdir.

Bizim kültürümüzde, medeniyetimizde, kadınlarımıza ve annelerimize özel bir önem atfedilmiştir. Toplumumuzda kadınlarımız aile hayatında, toplumsal ve siyasal hayatta belirleyici bir rol üstlenmiştir. Kadınlarımızın desteklenmesi ailemizin, toplumumuzun ve milletimizin güçlenmesi demektir.

“Kadınlarımız, iş hayatında, siyasette ve sosyal hayatta ağırlıklarını ne kadar çok hissettirirse arzu edilen refah düzeyine o kadar kolay ulaşırız. Kendine özgüveni gelmiş, ekonomik özgürlüğe sahip kadınlarımızın sayısı arttıkça gelişmişlik düzeyimiz de o paralelde artacaktır. Son yıllarda kadınların hem iş hayatında, hem siyasette hem de sosyal hayatta ön plana çıkmaya başladıklarını memnuniyetle görüyoruz ve ülkemizin geleceği açısından umutlarımız artıyor”.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası olarakta kadınlarımızın iş dünyasına katkı sunması, ekonomiye üretici olarak katılmaları, istihdam alanlarının güçlü taraflarına destek vermeleri için gayret ediyor, gerekli desteği veriyoruz.

Bu vesileyle başta annelerimiz olmak üzere ülkemizin gelişmesindeki en önemli role sahip olan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.
  • BAŞKAN BAYRAKTAR’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç