Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

Yönetim Kurulu Başkanımız Z.Şinasi Bayraktar’dan Ramazan Mesajı

  • 10.03.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Bayraktar mesajında, Ramazan’ın Oda üyelerine ve İlimize hayırlar getirmesini diledi.


On bir ayın sultanı olan Ramazan–ı Şerif’in, rahmet ve bereket ayı olduğunu ifade eden Başkan Bayraktar, “Ramazan; yardımlaşmanın, yoksula ve muhtaca uzanan ellerin arttığı, müstesna bir aydır.  Ramazan, birlik ve beraberlik duygularının yüceldiği çok önemli bir zaman dilimidir” dedi.

Sözlerine devam eden Bayraktar; “Bolluğun ve paylaşımın yoğun şekilde yaşandığı Ramazan, tüm İslam âleminde manevi bir coşkunun yaşandığı; ibadetlerin yanı sıra elde olanın cömertçe paylaşıldığı, birlik ve beraberlik duygusunun en derinden hissedildiği mukaddes bir aydır.


Güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.


İnsanlığı zulümden aydınlığa kavuşturan kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olmaya başladığı ve oruç ibadetimizi eda ettiğimiz mukaddes kutlu zaman dilimini anlam ve önemine layık olarak idrak etmenin, af kapılarını sonuna kadar açık olduğunu unutmamak gerektir.Bu mübarek ayda bizlere düşen görev yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmaktır.


Elimizden geldiği kadar, çevremize karşı duyarlı olmalı, yardıma muhtaç olana yardım elini uzatmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, Yüce Allah’tan bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

  • Yönetim Kurulu Başkanımız Z.Şinasi Bayraktar’dan Ramazan Mesajı

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç