Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR’DAN TIP BAYRAMI MESAJI

  • 14.03.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar insanların sağlığı için gecesini gündüzüne katarak büyük bir özveri ile çalışan tıp camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Sağlığın, huzur ve mutluluğun en önemli unsuru olduğunu ve bu anlamda sağlıklı bir toplum için sağlık çalışanlarının özveri ile çalıştığını dile getiren Başkan Bayraktar mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tıp, hayatımızda çok önemli bir yer teşkil etmektedir. İnsanlığın ilk evrelerinden beri var olan tıp ilimi, her geçen gün ilerlemiş ve tedavisinin mümkün olmadığı düşünülen en amansız hastalıkların bile tedavisi bulunmuştur. 

Türk tıp dünyası, bugün dünya genelinde çok önemli başarılara imza atmakta ve gelişen teknoloji içerisinde önemli bir değişim geçirmektedir. Toplumumuzun sağlık hizmetlerinden maksimum oranda yararlanabilmesi ve daha sağlıklı nesillerin yetişebilmesinde, var gücüyle çalışan hekimlerimizin büyük payı bulunmaktadır.

 Bu duygu ve düşüncelerle kendilerini hayat kurtarmaya adamış başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyor, koronavirüs mücadelesinde görevi başında hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum.” 

 

 

  • ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR’DAN TIP BAYRAMI MESAJI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç