Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

Yönetim Kurulu Başkanımız Z.Şinasi Bayraktar’ dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

  • 01.05.2024
  • akyazitso

Tüm çalışanlarımızın 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ nü kutlar, birlik beraberlik içinde nice başarılara imza atmayı dilerim.

Ülkemizde  ilk kez  1923’te resmî olarak kutlanmaya başlanan ve 2008 Nisan ayında  “Emek ve Dayanışma Günü” adını alan “1 Mayıs”, çalışanlarımızın değerinin hatırlanması, sorunlarının dile getirilmesi ve çözüm önerilerine ulaşmayı sağlaması açısından önemlidir.

Ülkelerin ekonomik ve sosyal alanlarda gelişebilmeleri ve kalkınma yolunda sağlam adımlarla ilerleyebilmeleri, işçi ve işverenlerin karşılıklı özveri göstermesi yanında etkili bir iletişimle ilerleyen işbirliği sayesinde mümkündür. Bu nedenle emeğe gereken değeri vermek ve korumak, sosyal bir sorumluluk olmasının yanında gelişimin de en önemli unsurlarındandır.

İşçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını alması gerektiği bilincini benimseyen bir medeniyetin fertleri olarak emeğin insan hayatında yer alan en yüce değerlerden biri olduğunu hatırlatır, tüm çalışanlarımıza işlerinde kolaylık ve başarı temenni ederim.

  • Yönetim Kurulu Başkanımız Z.Şinasi Bayraktar’ dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç