Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO YÖNETİMİNDEN SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ALEMDAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 08.05.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Meclis Başkanı Muzaffer Başer ve Yönetim Kurulu, Meclis Üyelerinden oluşan heyet, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Alemdar’ın makamında gerçekleşen ziyarete ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve Meclis Başkanı Muzaffer Başer'in yanı sıra Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri hazır bulundu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Bayraktar’a ve Meclis Başkanı Muzaffer Başer başta olmak üzere ATSO heyetinin iyi dilekleri için teşekkür etti. şunları dile getirdi: Şehrimizin iş dünyasının çatı kuruluşu ve en büyük temsilcilerinden ATSO heyetini ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Birlik olmanın ve bu birlikteliğin beraberlik ve dayanışmaya vesile olmasını diliyorum.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar İlçemizin ticaretin ve sanayinin merkezi olduğunu, bu çerçevede her zaman gerek ilçelerde ’ki gerekse de şehirdeki sanayici ve iş insanlarının yanlarında olmaya özen gösterdiklerini belirterek vargücümüzle elimizden geleni yapacağız dedi.

Başkan Alemdar’ı yeni görevi için tebrik eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar İlçemizin yerel dinamiklerin ortak akıl içinde şehrin geleceği menfaatleri doğrultusunda birlikte yol almanın önemine değindi. Başkan Bayraktar Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum. ATSO olarak üyelerimiz ve şehrimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yürütmek, projelere destek olmak şehrimize ileriye taşımak için çaba ve gayret içinde olacağız dedi.

ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a gösterdikleri misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Yeni dönemin  hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

  •  ATSO YÖNETİMİNDEN SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ALEMDAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
  •  ATSO YÖNETİMİNDEN SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ALEMDAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç