Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

7. MESLEK KOMİTESİ (İMALAT VE SANAYİ) ATSODA TOPLANARAK SORUN VE ÖNERİLERİ MASAYA YATIRDI.

  • 13.05.2024
  • akyazitso

10/05/2024 Cuma günü Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası 7. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Sektörlerin sorunlarını görüşerek çözüm yolları aramak, meslek komitelerinin etkinliğini artırmak ve komiteler arasındaki işbirliği kabiliyetini geliştirmek üzere düzenlenen toplantıya; AYYAT YATAK MOBİLYA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Yönetim Kurulu üyesi Birkan Caner AYAZ , SUNPARADİSE ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Genel Müdürü ve ATSO Yönetim Kurulu üyesi D.Çağatay Bölükbaşı, Oda Genel Sekreteri Harun Bayrak ve  7. Meslek komite başkanı Abdülkadir Yıldırım ile birlikte kurum hizmet binasında toplandı.

10/05/2024 Cuma günü Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası 7. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Sektörlerin sorunlarını görüşerek çözüm yolları aramak, meslek komitelerinin etkinliğini artırmak ve komiteler arasındaki işbirliği kabiliyetini geliştirmek üzere düzenlenen toplantı 7. Meslek komite başkanı Abdülkadir Yıldırım yönetiminde Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

Toplantıya gösterdikleri ilgi için komite başkanlarına teşekkür eden Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Meslek komitelerinin mevzuatta belirlenen toplantılarının dışında, belirli periyodlarda meslek komite başkanlarıyla bir araya gelerek diyaloğu güçlü tutmak, fikir alışverişi yapmak için bu tür toplantıları önemini arttırmaktadır. Bayraktar üyelerimize, şehrimize, ülkemize hizmet etmek. Bu kapsamda Odamızın tüm organları ile birlikte bir bütün olarak çalışmasının çok önemli olduğuna inanıyorum. Burada siz komite Üyelerimize büyük görevler düşüyor. Komiteler ne kadar çok çalışırsa ne kadar çok üretirse, Oda da o kadar çok çalışır ve üretir. Bu nedenle komite toplantılarını önemsiyor, yüksek oranda katılım istiyorum. Çünkü komitelerde alınan kararlar, yönetim kuruluna iletilen öneriler, talepler sadece kağıt üzerinde kalmıyor. Önce kendi içimizde konuşularak, daha sonra ilgili makamlara iletilmek suretiyle çözüme kavuşturuluyor ifadelerinde bulundu.

Meslek Komite Başkanları Abdülkadir Yıldırım Meslek komitelerimizle yapmış olduğumuz istişarelerde faaliyet alanlarımızdaki yaşanan sıkıntıları ortak bir ağızdan odamız meclisine sunarak sorunlara daha hızlı çözüm bulabilmek ve ilgili makamlara hızlı bir şekilde ulaşması bizleri haliyle memnun ediyor bu vesile ile Meclisimize ve Yönetim Kurulu Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz dediler.

  • 7. MESLEK KOMİTESİ (İMALAT VE SANAYİ)  ATSODA TOPLANARAK SORUN VE ÖNERİLERİ MASAYA YATIRDI.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç