Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO YÖNETİMİNDEN SAKARYA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 13.05.2024
  • akyazitso

 

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. Ali Ulvi ÖZERDEM’e Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Öztürk makamında ziyarette bulundular.

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. Ali Ulvi ÖZERDEM ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Öztürk’e yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Akyazı tarımsal manada çeşitli ve geniş imkânlara sahip bir ilçe olduğunu ifade etti.

Başkan Bayraktar; İlçemizin gerek metropollere yakınlığı gerekse yoğun nüfuslu bölgelere kısa sürede ulaşma avantajına sahip olduğunu da dile getirdi.  “Amacımız yakın coğrafyamızdaki insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir ilçe haline getirmektir dedi. İlçemizdeki verimli tarım arazilerinin miras yolu ile sürekli parçalandığını ve bununda ölçek ekonomilerinde işletmeleri verimli işletmeler olmaktan uzaklaştırdığını belirtti.

Sakarya Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi ÖZERDEM İlçenin metropollere yakınlığı önemli bir avantaj. İklimi hayvan yetiştiriciliğine çok uygun. Bu konuda Bakanlığın da birçok desteği var. Bu yolda ciddi anlamda mesafe kaydedebiliriz. , ATSO'nun yapacağı çalışmalarda yer almaktan ve destek vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti

ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Sakarya Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi ÖZERDEM’e misafirperverliği için teşekkür etti. Görevlerinde başarılar diledi.

  • ATSO YÖNETİMİNDEN SAKARYA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç