Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

BAŞKAN BAYRAKTAR 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMININ 105. YILINI KUTLADI.

  • 19.05.2024
  • akyazitso

19 Mayıs 1919’un 105. Yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; milli mücadele kahramanlarımızı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, çok değerli gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını canı gönülden kutluyorum.

19 Mayıs 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’da yaktığı istiklal ve istikbal meşalesi kısa sürede tüm Anadolu’yu sararak destansı bir mücadelenin başlangıcı olmuştur. Milletimizin büyük fedakarlık göstererek zaferle taçlandırdığı bu kutlu mücadele, bugünkü Türkiye’nin temellerini atmıştır.
 
Yaktığı bağımsızlık meşalesi ile milli mücadeleyi başlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu günü gençlere ithaf etmesi gençliğin önemine, enerjisine ve üretkenliğine inanmasından kaynaklıdır.
 
Gençlerini en iyi şekilde yetiştiren milletlerin gelecekte de var olabileceğini biliyoruz. Tarihlerine, kültürlerine sahip çıkan, milli ve manevi değerlerine bağlı, iyi yetişmiş, kalbinde vatan sevgisini her daim büyüten gençlerimiz sayesinde Türkiye, daha da ileriye gidecektir.
 
Bizler de gençlerimize  çok daha kalkınmış, gelişmiş, müreffeh bir ülke bırakmak için canla başla çalışıyor, tüm imkanlarımızla gençlerimizin yanında yer almaya, onları her anlamda desteklemeye devam ediyoruz edeceğiz. 

 Bu vesileyle 19 Mayıs 1919’un 105. Yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; milli mücadele kahramanlarımızı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor,  çok değerli gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını canı gönülden kutluyorum.

  • BAŞKAN BAYRAKTAR 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMININ 105. YILINI KUTLADI.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç