Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

AKYAZI TSO VE AKYAZI TB MECLİS ÜYELERİNDEN TZOB GENEL BAŞKANI BAYRAKTAR’A ZİYARET.

  • 13.06.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Akyazı Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile birlikte Türkiye Ziraat Odaları  Birliği ( TZOB)Genel Başkanı Ş. Şemsi Bayraktar’ı makamında ziyarette bulundular.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi, Akyazı Ticaret Borsası Meclisi ile   Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Ş.Şemsi Bayraktar’ı ziyaret ederek, Akyazı’da gerçekleştirilen çalışmalar, Akyazı Gıda  OSB ve ilçedeki tarımsal faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulundu. TZOB Genel Başkanı Ş.Şemsi Bayraktar’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Muzaffer Başer “ Ülkemizin önemli kuruluşlarından olan Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin Genel Başkanı  Sn.   Ş.Şemsi Bayraktar’ı ziyaret ettik. Akyazı için attığımız her adımda yanımızda olan ve bize desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başkanımıza teşekkür ediyorum. Akyazı’mızın Sanayi ve Tarımsal   faaliyetler ile marka değerini arttırarak yatırımcı için cazibe merkezi haline getirebilmek için el birliği içinde çalışmaya devam edeceğiz. Kendisine misafirperverliklerinden ve ilçemize olan katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür ederiz” dedi.

 ATSO Meclisine ve Akyazı TB Meclisine  ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden TZOB Genel Başkanı Ş.Şemsi Bayraktar,  “ Akyazı’mızın iki değerli Sivil toplum kuruluşunun Meclisine ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, akabinde Türkiye Ziraat Odalar Birliğinin iştiraki olan AKMAN  TZOB otelde yemek ikramında bulunuldu.  

ATSO Meclis Üyeleri ve Akyazı TB Meclis Üyeleri TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’a göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini ilettiler.

  • AKYAZI TSO VE AKYAZI TB MECLİS ÜYELERİNDEN TZOB GENEL BAŞKANI BAYRAKTAR’A ZİYARET.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç