Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO Başkanı Bayraktar’dan Kurban Bayramı Mesajı

  • 16.06.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Kurban  Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bayramların barışın ve kardeşliğin sembolü olduğu belirtilen açıklamada şu ifadeler yer aldı: 

‘Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yılda hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.

Kurban Bayramı, Müslümanların hem kendi aralarında hem de toplumun bütün fertleri arasında kaynaşma vesilesidir. Bu bayramda fakirler gözetilir, ihtiyaçları giderilir.

 Milli ve dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Çünkü böyle güzel günlerde temelleri atılan ya da kuvvetlendirilen birlik bağları kolay kolay bozulmaz.

Bu vesile ile Kurban Bayramının Milletimize ve İslâm Âlemine hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz eder, huzur içinde  birlik ve beraberlik dolu nice bayramlara ulaşmayı diliyorum.”

 

  • ATSO Başkanı Bayraktar’dan Kurban Bayramı Mesajı

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç