Dil Seçimi TR EN
İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO VE MARMARA GÖZ HASTANESİ SAKARYA ŞUBESİ ARASINDA KURUMSAL ANLAŞMA PROTOKOLÜ İMZALANDI.

  • 14.06.2024
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ile Marmara Göz Hastanesi Sakarya Şubesi arasında kurumsal anlaşma protokolü imzalandı. 

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Harun Bayrak ve Marmara Göz Hastanesi Temsilcisi Seyfi Dertli arasında imzalanan protokol kapsamında, oda üyeleri, birinci derece yakınları muayene, yatarak tedavi ve benzeri hastane hizmetlerinden indirimli olarak yaralanabilecekler. Protokol gereği, Akyazı Ticaret Odası üyelerine ve bakmakla yükümlü oldukları ve 1.Dereceden yakınları için (eş, anne, baba ve çocuk) devlet tarafından alınan katılım payı hariç ayaktan tedavilerde muayene, tahlil ve tetkiklerde de dâhil olmak üzere %15 indirim uygulanacaktır.

Marmara Göz Hastanesi Temsilcisi Seyfi Dertli yaptığı açıklamada “ATSO’ya bağlı üyelerimizin ve birinci derece yakınlarının söz konusu protokolden yararlanmaları için oda üyesi olduklarını gösteren iş yeri kartının yeterli olacağını belirttiler. 

ATSO Başkanı Bayraktar, Oda olarak Marmara Göz Hastanesi ile protokol imzaladık. Yaptığımız anlaşma ile Oda üyelerimizin aile bütçesine katkı sunmak daha önemlisi bu hastane ile yaptığımız anlaşma ile birlikte üyelerimize kaliteli sağlık hizmeti sunulması noktasındaki anlaşmayı çok önemsiyoruz.

İmzaladığımız bu protokolle Oda üyelerimiz ve birinci deredeki yakınları Muayene, Tetkik, Genel Ameliyat, Lazer Ameliyatı ve Özellikli Ameliyatlar da  sözleşme şartları gereği %15 indirim uygulanacaktır dedi.

  •  ATSO  VE MARMARA GÖZ HASTANESİ SAKARYA ŞUBESİ ARASINDA KURUMSAL ANLAŞMA PROTOKOLÜ İMZALANDI.
  •  ATSO  VE MARMARA GÖZ HASTANESİ SAKARYA ŞUBESİ ARASINDA KURUMSAL ANLAŞMA PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç